Prohlídněte si významná místa online

Jak aktualizovat mapy TomTom

V prvé řadě si povíme něco málo o společností TomTom. Jedná se o nizozemského výrobce, který vyrábí především automobilové navigační přístroje a navigační software pro mobilní telefony a PDA. Společnost byla založena v roce 1991 a své hlavní sídlo má v Amsterdamu.

Navigační přístroje od TomTom se ovládají prostřednictvím dotykového displeje, přičemž se v samotném základu rozdělují do několika řad.

Jedná se o navigace řady TomTom Go Live, dále jsou to TomTom Go, TomTom Via, TomTom Start20 Series.

Speciálními navigacemi jsou pak TomTom Rider, které jsou určené především pro užití na motorkách anebo TomTom Work, které slouží jako fleet management například ve vozových parcích a tak podobně.

Jestliže se rozhodnete pro zakoupení navigace TomTom, tak se při koupi můžete rozhodnout, jestli obsáhne i celoživotní aktualizace map zdarma. Je totiž potřeba říct, že silnice se neustále mění, mění se označení a spousta dalších věcí, takže je opravdu potřeba mapy aktualizovat.

TomTom nedávno přišel se službou bezplatné aktualizace map bez celoživotních aktualizací, avšak tyto mapy nejsou až tak kvalitní jako mapy “prémiové.” Nicméně pro běžné užívání tyto mapy bohatě postačují.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mapy do navigací a označen , , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.