Prohlídněte si významná místa online

Tvorba virtuálních prohlídek

O tvorbě 360stupňových fotek existuje několik zásadních mýtů, na které se níže podíváme. Mnoho lidí si například myslí, že pro focení tohoto typu fotek a následné tvorbě virtuálních prohlídek potřebuje nějaké drahé vybavení.

To není až tak pravda. Začít klidně můžete s nějakým mobilním telefonem nebo klasickým fotoaparátem.

Nepotřebujete žádné speciální vybavení, jako například panoramatické hlavy, stativ, digitální zrcadlovky, drahý software ani žádné speciální objektivy. Je však jasné, že pokud máte nějaké drahé a kvalitní vybavení, tak se vám focení tohoto typu fotek ulehčí. Mnohem důležitější je však znát správné principy a techniku.

Dále si hodně lidí myslí, že musí mít nějaké velké znalosti, což taky není úplně pravda. Jednoduše musíte jenom pochopit techniku tvorby těchto fotek, která vlastně spočívá ve vyfocení několika překrývajících se fotek, které jsou poté složeny dohromady. Lidé si také myslí, že focení a skládání fotek může zabrat množství času.

Pro vyfocení nějaké 360stupňové fotky potřebujete zhruba deset až třicet vteřin. Pokud se jedná o sférickou fotku, tak vyfocení může trvat zhruba od třicet sekund po dvě minuty. Další věcí je to, že si lidé myslí, že jakmile se naučí fotit virtuální fotky, tak na tom budou vydělávat okamžitě veliké peníze.

Je to samozřejmě možné, avšak stejně jako u všeho, tak i tohoto byznysu je důležitá reklama a správný marketing.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Virtuální prohlídky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.