Prohlídněte si významná místa online

Virtuální prohlídka města

Pokud se chystáte do nějakého známějšího města, ve kterém jste ještě nebyli, tak si nejprve můžete udělat prostřednictvím internetu jednoduchou virtuální prohlídku města a všech známých památek, které se ve městě nachází.

Většina měst má své oficiální portály, které k tomuto slouží. Velice oblíbený portál naleznete na internetové adrese virtualtravel.cz. Jedná se o turistický portál, prostřednictvím kterého se můžeme podívat na místa v České republice za pomocí moderních zobrazovacích technologií.

Tyto virtuální prohlídky jsou pomocí GPS vkládány do 3D virtuálních google map. Jedná se vlastně o speciální fotografii, která zobrazí prostor daného objektu o maximálním úhlu v záběru 180 x 360 stupňů.

Můžete tak vidět všechno nad i pod vámi a všechno kolem vás. Pokud se tedy podíváte na tyto stránky, tak si po levé straně můžete vybrat zemi, do které se chcete podívat. Nejvíce míst k virtuální prohlídce pak naleznete samozřejmě v České republice. Města jsou rozdělena do krajů, přičemž v každém městě naleznete ty nejvýznamnější a nejkrásnější místa, které si máte možnost prohlédnout.

Kromě České republiky tu naleznete i spousta dalších zemí, jako například Anglii, Belgii, Chorvatsko, Kanadu, Německo, Dánsko, Egypt, Lucembursko a spoustu dalších.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Virtuální prohlídky a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.