Prohlídněte si významná místa online

Virtuální prohlídky domů

Vybíráte si nějaký nový dům k bydlení a nechce se vám do každého jezdit? V dnešní době je již poměrně běžnou záležitostí, že se můžete do jednotlivých domů podívat online prostřednictvím virtuální prohlídky.

Takto si můžete jednoduše určit pár favoritů, do kterých se pak pojedete podívat osobně. Většinou naleznete tyto virtuální prohlídky u domů nových, které jdou teprve do prodeje. Jednou z nejznámějších společností, které se výrobou a prodejem nových domů zabývají, je společnost Haas Group.

Jedná se o společnost, která skoro stoletou tradici založenou na výstavbě montovaných staveb, které jsou na dřevěné bázi. Společnost má v současné době více než třicet poboček v celé Evropě a několik tisíc zaměstnanců.

Pokud se tedy podíváte na oficiální stránky této společnosti, kterou naleznete na internetové adrese haas-fertigbau.cz, tak v horní části stránek naleznete hlavní menu s několika kategoriemi. Jedná se vlastně o produkty, jejichž stavbou se společnost zabývá, tedy Rodinné domy, Halové stavby, Bytové domy, Mateřské školy a Střešní konstrukce.

Například v kategorii Rodinné domy se můžete podívat na možnosti stavby, katalog rodinných domů, kvalitu a výhody, vzorové domy a reference a tak podobně. U každého domu se pak můžete podívat samozřejmě na individuální virtuální prohlídku, takže si můžete udělat jasnou představu o konstrukci, prostorech a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Virtuální prohlídky a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.